SAP

SAP

Největší dodavatel ERP na světě, který nabízí komplexní i specializovaná řešení. Přesně to je SAP. Využijte i vy SAP pro řízení středně velké obchodní firmy i velkého energetického koncernu.

SAP ERP

Komplexní systém, ve kterém najdete vše, co potřebujete pro řízení podniku. Využívá přitom nové technologie, díky kterým je i práce s obrovským množstvím dat vždy jednoduchá. A navíc si vyberete, jestli chcete data na svých serverech, v cloudu, nebo obě možnosti zkombinujete.

S/4 Hana

S/4 Hana ERP systém, který vám ihned dá vše potřebné a zároveň nabídne jednoduché ovládání. Takový je SAP S/4 Hana. Přináší spojení komplexních funkcí SAP ERP, výkonnosti in-memory sady SAP Hana a personalizovaného designu SAP Fiori.

Hybris Cloud for Customer

Nové SAP CRM v cloudu přináší moderní a jednoduchý vzhled, online i offline klienta, responzivní design, integrace na SAP ERP, SAP CRM.

Porozumte specifickým problémům svých zákazníků, jejich průmyslu, a jak jim pomoci dosáhnout jejich cílů.

NetWeaver

Integrační platforma, se kterou snadno propojíte podnikové aplikace, softwarové součásti i nejrůznější procesy. A to jak ty uvnitř firmy, tak i ty mimo ni. Navíc si sami vyberete součásti, se kterými budete pracovat. Nejste tak zahlceni zbytečnými funkcemi a využíváte jen ty, které opravdu potřebujete.

Nové technologie

Udělat SAP ERP co nejjednodušší a nejpříjemnější. To je úkol nových technologií. Hana se stará o to, abyste měli data co nejrychleji, Fiori dodává personalizované a responzivní uživatelské prostředí a Screen Personas zajistí přívětivý front-end stávajícímu SAP ERP.

IS-U

Řešení pro energetické společnosti, které navazuje na SAP ERP. Usnadní a zefektivní řízení firmy, správu dat i práci se zákazníky.

A nezáleží na tom, jestli systém využíváte pro zúčtování elektrické energie, zemního plynu, vody nebo třeba odpadového hospodářství.


Naši významní partneři

  • HP_logo
  • Avito_logo
  • Atos_logo
  • ORACLE_logo
  • S&T_logo
  • SAP_logo