• IMPLEMENTUJEME SAP ŘEŠENÍ,
  IMPLEMENTUJEME SAP ŘEŠENÍ,
  VYMÝŠLÍME A INOVUJEME
  NAJDEME ŘEŠENÍ, JAK VÁM SAP PŘIZPŮSOBIT.
 • SPOLUPRACUJTE SE ZKUŠENÝMI
  SPOLUPRACUJTE SE ZKUŠENÝMI
  A PROVĚŘENÝMI KONZULTANTY
  ZÍSKEJTE 10 LET ZKUŠENOSTÍ SE ZAVÁDĚNÍM SAP NA SVOU STRANU.
 • ZAVÁDĚNÍM SAP
  ZAVÁDĚNÍM SAP
  NAŠE PRÁCE TEPRVE ZAČÍNÁ
  POSTARÁME SE O VÁS OD IMPLEMENTACE AŽ PO ÚPRAVY ZA PROVOZU.

EFFIIS Consulting and programming

Jsme poradenská společnost, která poskytuje konzultační a programátorské služby pro oblast SAP řešení.

Služby, které poskytujeme, jsou založeny na základě dlouholetých zkušeností získaných z mnoha projektů implementace, upgrade a rozvoje systému SAP v různých branží od obchodních společností přes logistiku, chemický průmysl, potravinářství, státní správu a pojišťovnictví až po utilitní společnosti (elektrárny, plynárny, telekomunikace).

Více o našich službách

Oblasti SAP

Věnujeme se standardnímu SAP ERP systému, oborovému řešení pro utilitní společnosti, různým integracím a vývoji. Ani dnešní trendy v SAP světě nás nemíjí a tak za pomoci nových technologií zjednodušujeme a měníme tvář SAPu.

Oblasti SAP

Řekli o nás

"Spolupráce s EFFIISem je velmi úzká, vzájemné využívání zdrojů a flexibilita je přínosem pro obě společnosti. Za téměř deset let, které partnerství trvá, jsme spolu zdárně zvládli hodně projektů jak ve státní správě, tak i v soukromém sektoru."

Peter Demuth - Head of SAP CZ&SK, Atos IT Solutions and Services, s.r.o.

Naše služby pokrývají celý životní cyklus SAP řešení.

Implementace

Postaráme se o kompletní implementaci systému včetně roll-outu a důkladné přípravy. Navrhneme vám řešení, vytvoříme cílový koncept a nastavíme jednotlivé moduly. A o všem vás průběžně informujeme. Vždy tak víte, co se zrovna děje.

Podpora

Na naše služby se můžete spolehnout i po implementaci. Připravíme pro vás školení, pomůžeme vám s úpravou nastavení a jsme připravení vám kdykoliv pomoci s řešením případných potíží. S námi nebudete na ERP nikdy sami.

Vývoj

Aby byla vaše práce se SAP ERP co nejpohodlnější a nejefektivnější, vyvíjíme vlastní doplňky systému. Přesně podle požadavků našich klientů. Umíme připravit i propojení s dalšími systémy a hlídáme, aby všechny součásti programu odpovídaly legislativním změnám.

Staňte se součástí našeho týmu

Aktuálně nabízíme tato volná pracovní místa:

KonzultanT SAP R/3 Programátor ABAP


Naši významní partneři

 • HP_logo
 • Avito_logo
 • Atos_logo
 • ORACLE_logo
 • S&T_logo
 • SAP_logo